Uzavřená série podzimních online pravidelných čtvrtečních večerních lekcí zve všechny, kdo chtějí systematicky skrze pohyb objevovat své vnitřní zdroje, rozvíjet je, a tak v této nestabilní době posilovat svou celkovou odolnost na různých úrovních.

Součástí tohoto velmi zajímavého kongresu je též dvouhodinová ukázková lekce svobodného vědomého tance. 

Otevřený večer pro všechny příznivce svobodného vědomého pohybu je příležitostí pro zkušené i méně zkušené tanečníky k probuzení těla na různých úrovních a jemnému naladění na víkend v pohybu. 

Víkendová dílna svobodného vědomého tance zaměřená na otevírání nových pohledů na svět, svůj život a své možnosti. Budeme skrze pohyb prohlubovat spojení s tělem v jeho celistvosti a čerpat z jeho moudrosti a tvořivosti, vycházejících  z pevného ukotvení v přítomnosti.

Do Prahy se vrací po roce charismatická irská učitelka Cathy Ryan, aby nás vedla Divokou modlitbou. Cathy opět přijíždí s dílnou školy Open Floor. Bude to víkend, v němž budeme hledat, zkoumat a podporovat svou životní sílu divokým tancem a také meditací v pohybu.

otevřená tříhodinová lekce 5 rytmů (Bratislava)

SOBOTA 21. listopadu 2020

Otevřená lekce pro všechny příznivce svobodného vědomého pohybu je příležitostí k probuzení těla na různých úrovních. 

Více informací bude uveřejněno později.

otevřené taneční dopoledne (Nové Zámky)

SOBOTA 22. listopadu 2020

Otevřená lekce pro všechny zájemce o svobodný vědomý pohyb. 

Více informací bude uveřejněno později.

Otevřený večer pro všechny příznivce svobodného vědomého pohybu je příležitostí k probuzení těla na různých úrovních a jemnému naladění na nedělní dílnu. Tento večer otevírá nový dvouletý cyklus v Brně s názvem Paměť a zdroje těla. Vítáni jste všichni, kdož slyšíte volání, že každý může přispět k transformaci života na Zemi.

Tělesnost jako kotva (1. část dvouletého cyklu Paměť a zdroje těla, Brno)

Nedělní celodenní dílna svobodného vědomého tance, která zahajuje nový dvouletý brněnský cyklus Paměť a zdroje těla. Pohyb přináší příležitost k zastavení a naslouchání, jak žijeme a taky jak chceme žít, co našemu životu už neslouží a o jaké touhy, sny a vize ho doplnit.

1 / 1

Please reload