Vítáni jste skutečně vy všichni, kdož chcete aktivně utvářet svůj "život snů":  znáte své touhy a poznáváte také své zábrany, chcete rozkrýt a naplnit vizi své jedinečné cesty, která je tolik propletená s cestami druhých - blízkých, známých i neznámých. Tanec je skvělý prostředek poznávání i proměňování. Jste zváni všichni bez ohledu na své dosavadní taneční zkušenosti, fyzické i psychické dispozice i indispozice - rozhodující je ochota vstoupit do tance a s důvěrou ho následovat.

Součástí tohoto velmi zajímavého festivalu jsou dvě lekce svobodného vědomého pohybu s názvy: 5 rytmů - 5 kroků k celistvosti a Premeny vnútorných krajin tancom - lekce Open Floor. 

Listopadový cyklus otevřených dopoledních dílen pro všechny zájemce o svobodný vědomý pohyb slouží k úplnému procitnutí a aktivaci těla na různých úrovních. Pozorování roztančeného těla postupně vede k odkrývání jeho rozličných schopností a změnám prožitků. Vítáni jsou všichni příznivci pohybu, změn a vědomého života.

Otevřený večer pro všechny příznivce svobodného vědomého pohybu je příležitostí  k probuzení těla na různých úrovních a jemnému naladění na nedělní dílnu. 

Celodenní nedělní dílna intenzivního tance přinášející pozdně podzimní téma zklidnění, ztišení a vnitřního ponoru. 

Otevřený večer s hostující učitelkou Oli - mou kolegyní a kamarádkou, akreditovanou lektorkou Open Floor, která učí pravidelně každý první čtvrtek v měsíci. Je mi potěšením, že Oli rozšíří naši taneční zkušenost s Open Floor. Zváni jste všichni příznivci svobodného vědomého tance a života.

Oslava slunovratu nočním tancem a rituály v Lorienu. Opět po roce se můžete oddat celonočnímu tanci a také jeho prostřednictvím oslavit příchod slunce a návrat slunečního svitu v momentu hluboké noci a temnoty tohoto ročního období.

Páteční večerní dílna směřující od tance ke koláži za vizí roku 2020. Vítáni jsou všichni zájemci bez ohledu na předchozí taneční či výtvarné zkušenosti.

SOBOTA 18. ledna 2020

Pravidelná praxe svobodného vědomého tance metodami

5 rytmů a Soul Motion ve Vídni.

NEDĚLE 19. ledna 2020

Nedělní setkání jako modlitba tancem, zpověď tělem, očista potem...

1 / 2

Please reload