4. ročník čtyřdenního poznávacího a transformačního pobytu v pohybu. Jde o spojení dvou nadčasových metod – tance a jógy. V nich budeme poznávat svůj potenciál i limity, extázi i uvolnění, nečinnost i vědomou práci s tělem, prostě pohybovat se mezi polaritami.

 3. ročník festivalu nabídne opět přímou, intenzivní a bohatou taneční zkušenost s lektory tří škol svobodného vědomého tance - a to 5 rytmů, Movement Medicine a Open Floor. Do Prahy se těší tři zahraniční lektoři: Chris (5 rytmů, Belgie) a Bence (Open Floor, Německo) a Anna Sierpowska (Movement Medicine, Polsko).

Těšíme se na živé setkání ve víru tance.

Čtyřdenní intenzivní taneční dílna zve příznivce tance a "hledače" smyslu lidské pozemské pouti. Tělo disponuje mnoha odpověďmi - jen se naučit jim naslouchat....Tanec je přirozený ladicí nástroj pro "přijem" i "vysílání".  Zvu vás do pohybu a k ladění na niterný pohyb v sobě i bouře a krize světa.

V páteční večer svolávám všechny taneční nadšence, aby - po celém pracovním týdnu - přepnuli svou pozornost na fyzické tělo, naslouchali mu a nechali ho posléze mluvit tancem. 3hodinová lekce svobodného vědomého tance se vrací do Yogahousu, aby vás uvolnila, osvěžila, nabila.....

SOBOTA 19. září 2020

Pravidelná praxe svobodného vědomého tance metodami

5 rytmů a Soul Motion ve Vídni.

NEDĚLE 20. září 2020

Nedělní setkání jako modlitba tancem, zpověď tělem, očista potem...

Součástí tohoto velmi zajímavého kongresu je též dvouhodinová ukázková lekce svobodného vědomého tance. 

Via Choreae (Olomouc)

Otevřený večer pro všechny příznivce svobodného vědomého pohybu je příležitostí pro zkušené i méně zkušené tanečníky k probuzení těla na různých úrovních a jemnému naladění na víkend v pohybu. 

Úhly pohledu (Olomouc)

SOBOTA - NEDĚLE 7. - 8. listopadu 2020

Víkendová dílna svobodného vědomého tance zaměřená na otevírání nových pohledů na svět, svůj život a své možnosti. Budeme skrze pohyb prohlubovat spojení s tělem v jeho celistvosti a čerpat z jeho moudrosti a tvořivosti, vycházejících  z pevného ukotvení v přítomnosti.

Více informací později.

Do Prahy se vrací po roce charismatická irská učitelka Cathy Ryan, aby nás vedla Divokou modlitbou. Cathy opět přijíždí s dílnou školy Open Floor. Bude to víkend, v němž budeme hledat, zkoumat a podporovat svou životní sílu divokým tancem a také meditací v pohybu.

1 / 1

Please reload