VE STOPÁCH PŘEDKŮ

3. - 4. března 2017

Zveme vás na 3. závěrečné setkání cyklu dílen meditací v klidu i pohybu zaměřeného na očistu rodů - z nichž jsme se vzešli a s nimiž se také setkáváme skrze své partnery.
Jde celkem o tři setkání - dvě z nich úspěšně proběhla v roce 2016 - a to setkání s vlastními rody v mužské linii a ženské linii. 
Nyní jste zváni na dílnu, během níž se setkáte
s oběma rody svých partnerů. Je určena párům, které spolu zplodily potomky nebo se na početí vědomě připravují. Oba partneři nemusí být fyzicky přítomní.
Zároveň jsou vítáni všichni "single", které toto téma láká z nějakého důvodu, např. přitahují - aniž by chtěli - stále podobné "typy" partnerů či mají pocit, že jejich partnerské vztahy se ocitají znovu a znovu v bezvýchodné situaci....
Dílnu otevře v pátek večer a sobotu dopoledne meditace v pohybu,
kterou bude provázet Raduca.
Fyzický pohyb proniká do těla, roztančí srdce, mysl, duši a vynese hlouběji uložené energie těla navenek - k uvědomění prožitků či příběhů. 
Neoddělitelnou vlastností tance je neustálá proměna, a tak necháme-li se dál vést tancem, vykročili jsme na cestu transformace a uzdravování. Různými formami meditace bude v pátek večer i sobotu provázet transformační terapeutka Zdenka Miarková.  Silou svého hlasu transformuje bloky v úrovni vědomí. Využívá také další hlasové a jiné techniky: zpěv, zvuk zvonů či tibetské mísy a automatickou kresbu k uvědomování, transformaci a uzdravování míst v nás, která ovlivňují náš život, ať jsme si toho vědomi, či nikoliv.
Dílny lze absolvovat i jednotlivě.

 pátek 3. března 18 - 21 hod. 
sobota 4. března  10 - 18,30 hod. 
(registrace na místě v pátek 17 - 18 hodin).

 

studio Itaka
Korunní 35 Praha 2 Vinohrady


 kurzovné:
1400 Kč
při platbě celé částky bank. převodem 
do 1. 2. 
1600 Kč
při platbě celé částky nebo 50% zálohy
bank. převodem 
po 1. 2.
1800 Kč
na místě v hotovosti
Místo je rezervováno až po zaplacení.


Číslo účtu obdržíte po přihlášení.

další informace, organizace: Vjerka,

svobodnytanec.ol@email.cz, 608 805 691

PŘIHLÁŠKA: