METAMORFÓZY TANCEM

Haluzice  1.- 4. srpna 

Začínám své pozvání otázkou:
Co vám tanec ve čtyřech dnech může přinést a jak se to zobrazí ve vašem běžném životě? 

Zkušení tanečníci už zažili a vědí, že tanec mění život. Můžete tomu uvěřit? Ano, nebo ne - není jiné cesty, jak to poznat, než vstoupit do tance.

Pohyb zažijete skrz své kosti a svaly, prohloubený dech i rozlévající se teplo zrychleného tepu. V těle se rozproudí také naše jemně hmotné části - nejrůznější prožitky. Není potřeba vědět, proč se vynořily, mnohem smysluplnější a praktičtější je umět s nimi zacházet. Začneme tím, že si prožitky uvědomíme a následně plně prožijeme ve tvarech těla, které se tak stanou tancem samým - a tak budeme pokračovat dále a následovat proud tvarů. Pohyb i prožitky mají nesčíslně variant a mění se v každou chvíli. Tanec není umění ladného pohybu, tanec je umění vyjádřit sebe sama skrz jakýkoliv pohyb a taky umění ho plně prožít. Tanec kultivuje naši schopnost uvědomovat si vlastní procesy, pružně reagovat na podněty zvenku i zevnitř a především: reagovat na ně z místa naší pravé lidské podstaty, nikoli z místa vlastního zranění a bolesti.
Tanec má schopnost zpevňovat naši osobnost a kultivovat běžné všednodenní reakce neboli obyčejný tanec vede k neobyčejnému životu.

Vítáni jsou všichni, kohož zajímá osobní rozvoj založený na tělesné zkušenosti a aktivní vědomý život pro blaho své a světa vůbec. Není potřeba žádná předchozí taneční zkušenost.

čtvrtek 1. 8. (17 hod.) - neděle 4. 8. (16 hod.) 

Spolek pro osobní rozvoj Haluzice

6700 Kč

kurzovné, ubytování, stravování

při platbě celé částky či 50% zálohy via bank

přihlášky, platební údaje a další informace

 budou uveřejněny prostřednictvím

Spolku Haluzice v nejbližší době.

Na tuto dílnu můžete také pozvat své přátele.

Ke koupi jsou dárkové poukazy

Napište mi!

Vítán je každý zájemce o svobodný vědomý pohyb, předchozí taneční zkušenost není nutná,

S sebou si vezměte pohodlný oděv na tanec a pohyb venku, uzavíratelnou lahev s pitím.

Zde najdete odpovědi  na často kladené otázky ohledně svobodného vědomého tance, struktury lekcí a dílen, komu jsou taneční akce určeny 

a co vzít případně s sebou.